MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Barngungstol 16873389
nr 1687 3389
Barngungstol
modell äldre, fällbar, rotting
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:02:36
100 kr
200 kr